Szkolenia

Praktyka na pierwszym miejscu!

Zmiany na rynku IT zachodzą błyskawicznie i nawet ukończone studia informatyczne nie stanowią  gwarancji posiadania aktualnej wiedzy informatycznej. Do osiągnięcia stabilnej pozycji w branży IT niezbędne jest nieustanne poszerzanie wiedzy i umiejętności z równoczesną możliwością udokumentowania swoich kwalifikacji. Realizację tych celów osiąga się przez systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

CBSG Polska dostarcza sprawdzone od ponad 25 lat metody szkoleniowe, których nacisk położony jest na praktyczne umiejętności. Kadra trenerska w 100% składa się z certyfikowanych inżynierów na codzień biorących udział w projektach IT dla polskich i zagranicznych firm. Nasz oferta obejmuje autoryzowane kursy Microsoft oraz szkolenia dedykowane wchodzące w skład wszystkich aktywnych generacji certyfikatów.

Szkolenia autoryzowane

Szkolenia autoryzowane Microsoft składają się z modułów teoretycznych, każdorazowo popartych częścią laboratoryjną. Ich zakres oraz tematyka mają bezpośredni związek ze ścieżkami certyfikacyjnymi. Zapewniamy, że każde szkolenie w CBSG Polska jest prowadzone przez certyfikowanego trenera Microsoft (MCT) z bogatym doświadczeniem praktycznym. Daje to gwarancję dopasowania prezentowanych treści do oczekiwań uczestników.

Szkolenia autorskie

Szkolenia autorskie stanowią uzupełnienie oferty autoryzowanych kursów CBSG Polska. Dobór tematyki jest efektem wieloletnich doświadczeń na rynku edukacyjnym. Program szkoleń autorskich został przygotowany przy udziale naszych inżynierów systemowych, którzy postawili przede wszystkim na praktyczne laboratoria.

Szkolenia certyfikacyjne

Uwieńczeniem edukacji jest weryfikacja posiadanej wiedzy i umiejętności praktycznych. Kierując się tą zasadą proponujemy zajęcia dedykowane egzaminom Microsoft. Ich przebieg oraz forma poparta jest wieloletnią praktyką, a doświadczenia zdobyte na przestrzeni lat pozwalają nam oferować sprawdzony produkt dydaktyczny.

Katalog szkoleń

Tu znajdziesz pełen katalog szkoleń oferowanych przez CBSG wraz ze szczegółowym opisem oraz formularzem zgłoszeniowym.